Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Dla kogo Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Lubię dzielić się moją wiedzą i praktyką oraz tym samym wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów – stąd też pomysł na napisanie Poradnika bezpośrednio związanego z tematyką poruszaną na niniejszym blogu. Bezpłatny Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością przygotowałam przede wszystkim dla właścicieli i zarządzających spółkami z o.o.

Czego dowiesz się z Poradnika pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

W Poradniku pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością omawiam poszczególne etapy procesu związanego ze sprzedażą udziałów w Twojej spółce, począwszy od podpisania umowy o poufności a skończywszy na zamknięciu transakcji.

Pobierz Poradnik, z którego dowiesz się jak wygląda proces sprzedaży udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością krok po kroku.

Spis treści

Poradnik Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością Joanna Mizińska

 1. WSTĘP
 2. AUTOR PORADNIKA
 3. UMOWA O POUFNOŚCI / NDA
 4. LIST INTENCYJNY / TERM SHEET
 5. AUDYT PRAWNY / DUE DILLIGENCE
 6. UMOWA INWESTYCYJNA / UMOWA SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW
 7. ZAMKNIĘCIE / CLOSING DAY
 8. NOTA
 9. O BLOGU
 10. O KANCELARII
 11. KONTAKT

Jak otrzymać bezpłatny Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Jesteś właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub osobą zarządzającą spółką z o.o.? Jesteś zainteresowany tematem sprzedaży udziałów? Chcesz ? Przygotowałam dla Ciebie gotowy plik PDF, z którego dowiesz się jak wygląda procedura sprzedaży udziałów w spółce z o. o. – krok po kroku. Liczę, że pomoże on Tobie w Twojej Spółce.

Dołącz do grona Subskrybentów bloga sprzedazudzialowwspolcezoo.pl oraz subskrybuj Dodatki edukacyjne i marketingowe przeznaczone dla stałych Czytelników (poradniki, e-booki, alerty, produkty/wzory itp.). Zapisz się do newslettera i odblokuj dostęp do odczytania/pobrania pliku PDF – Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Po odebraniu e-maila z potwierdzeniem subskrypcji odśwież stronę z tym wpisem, a dostępny dla Subskrybentów newslettera materiał PDF stanie się dla Ciebie dostępny do odczytania/pobrania.

Zapraszam do kontaktu

Przygotowany Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością z oczywistych jednak względów nie wyczerpuje tej obszernej tematyki.

Pamiętaj, że każdy z opisanych w Poradniku etapów wymaga od Ciebie jako sprzedającego uwagi i staranności. Wymaga także wiedzy, gdzie mogą pojawić się istotne ryzyka, które mogą zaważyć na bezpieczeństwie prawnym transakcji. W Poradniku zostały zasygnalizować pewne kwestie i musisz pamiętać, że Poradnik nie wyczerpuje całej problematyki.

Jeżeli po jego lekturze będziesz czuć niedosyt i będziesz miał jakieś pytanie lub wątpliwości serdecznie zapraszam Cię do kontaktu ze mną, a także bieżącego śledzenia bloga „Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.”.

Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Mizińska
autorka bloga „Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.”


Masz pytania dotyczące treści i zagadnień poruszanych w Poradniku pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, bądź potrzebujesz indywidualnej pomocy?
Napisz do mnie na adres j.mizinska@gm-legal.pl


Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością był dla Ciebie przydatny i poszerzył Twoją wiedzę w temacie procedury sprzedaży udziałów w spółce z o. o.? Będzie mi niezmiernie miło, gdy więcej osób się o nim dowie. Podziel się i udostępnij go innym.


 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Adwokat Joanna Mizińska

Adwokat Joanna Mizińska

Od ponad 17 lat specjalizuje się w prawie spółek handlowych i prawie cywilnym. Specjalistka w zakresie obsługi prawnej transakcji kapitałowych, sprzedaży udziałów/akcji, fuzji, przejęć, przekształceń oraz transakcji na przedsiębiorstwie lub jego aktywach. Doradza także w sprawach związanych z bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, głównie z sektora MŚP. Specjalistka w zakresie przygotowywania, negocjowania oraz wykonywania kontraktów i umów gospodarczych. Ponadto, zajmuje się obsługą prawną inwestycji w spółki, począwszy od negocjacji, przygotowywania projektów umów, aż do zamknięcia, jak również doradza przy wyjściu z inwestycji. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi projektów związanych z pozyskiwaniem finansowania, w tym emisji obligacji i innych dłużnych papierów wartościowych.

Kontakt:

+48 668 017 220
j.mizinska@gm-legal.pl

4 odpowiedzi

  1. Dobry wieczór Panie Adamie, dziękuję serdecznie za miłe słowa – mam nadzieję, że znajdzie Pan w Poradniku coś dla siebie 🙂 Zawsze może Pan pytać na blogu 🙂 Pozdrawiam JM

 1. Pozwolę sobie na krótka recenzja 🙂
  1. Polecam lekturę. Osobie, która się nie zna na prawie pozwoli się zorientować ogólnie w tematyce. Prawnikowi, który nie siedzi w temacie przypomnieć parę rzeczy.
  2. Bardzo zgrabnie napisane. W sposób profesjonalny ale zrozumiały również dla osób nie znających języka prawniczego.
  3. Uwag merytorycznych brak 🙂 Oczywiście można na ten temat napisać i 1000 stron tylko mało kto by przez to przebrnął 😉

  Ps. Zakładam, że poradnik będzie się rozrastał, a może kiedyś przekształci w książkę, czego Pani Mecenas życzę

  1. Witam Panie Pawle 🙂 Bardzo mi miło, że Pan czyta mojego bloga, dziękuję za miłe słowa 🙂 A nad obszerniejszym Poradnikiem obiecuję pomyśleć 🙂 Pozdrawiam serdecznie Panie Pawle JM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Adwokat Joanna Mizińska

Jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Jestem także autorką tego bloga.

Od kilkunastu lat zajmuję się tym prawem gospodarczym i prawem spółek handlowych oraz kontraktami i umowami gospodarczymi. Doradzam swoim Klientom jak najlepiej wynegocjować umowy, by uzyskać maksimum bezpieczeństwa prawnego

Pobierz bezpłatnie poradnik!

"Jak przekształcić jednoosobową działalność gospodarczą w spółkę z o.o."

Jak przekształcić JDG w spółkę z o.o

Dołącz do mojej społeczności

Najpopularniejsze

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z prawem?

Zapisz się na newsletter

Skontaktuj się ze mną

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością
Pobierz bezpłatnie e-booka!

Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Wpisz swój e-mail poniżej, by otrzymać link do bezpłatnego e-booka.