O blogu Sprzedaż udziałów w spółce z o.o. słów kilka

Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.

Co najchętniej czytaliście na blogu Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.

Najchętniej zaglądaliście na wpis z bezpłatnym poradnikiem mojego autorstwa, w którym omawiam poszczególne etapy procesu związanego ze sprzedażą udziałów w Twojej spółce, począwszy od podpisania umowy o poufności a skończywszy na zamknięciu transakcji. Z Poradnika dowiesz się jak wygląda proces sprzedaży udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością krok po kroku.


Poradnik pt. Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością dla właścicieli i zarządzających spółkami z o.o. o tym, jak wygląda procedura sprzedaży udziałów w spółce z o. o. – krok po kroku cały czas jest dostępny. Sprawdź jak pobrać PDF TUTAJ.


Kolejny w rankingu najbardziej poczytnych wpisów jest ten o prawnym due dilligence, tj. artykuł pt. Legal due dilligence – czyli co to jest audyt prawny i dlaczego jest on taki ważny dla sprzedaży udziałów? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym ile może potrwać audyt prawny i czemu ten proces jest tak ważny żeby pozyskać inwestora – zapraszam do lektury.

Trzecie miejsce zajął wpis o umowie o zachowaniu poufności pt. Co zawierać powinna Umowa o zachowaniu poufności?, w którym podpowiadam najważniejsze kwestie związane z podpisaniem takiej umowy. Pamiętaj, że to jest o tyle ważne, że przystępując do rozmów z inwestorem lub udostępniania informacji inwestorowi (np. w toku audytu) musisz zabezpieczyć prawnie spółkę i podpisać taką umowę. O czym powinieneś pamiętać podpisując umowę NDA? – zajrzyj do wpisu jak wyżej.

Jeśli jest jakaś tematyka, która najbardziej Cię drogi Czytelniku interesuje – zostaw komentarz. Postaram się zając taką kwestią.

Zapraszam do lektury i komentowania 🙂

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Adwokat Joanna Mizińska

Adwokat Joanna Mizińska

Od ponad 17 lat specjalizuje się w prawie spółek handlowych i prawie cywilnym. Specjalistka w zakresie obsługi prawnej transakcji kapitałowych, sprzedaży udziałów/akcji, fuzji, przejęć, przekształceń oraz transakcji na przedsiębiorstwie lub jego aktywach. Doradza także w sprawach związanych z bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, głównie z sektora MŚP. Specjalistka w zakresie przygotowywania, negocjowania oraz wykonywania kontraktów i umów gospodarczych. Ponadto, zajmuje się obsługą prawną inwestycji w spółki, począwszy od negocjacji, przygotowywania projektów umów, aż do zamknięcia, jak również doradza przy wyjściu z inwestycji. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi projektów związanych z pozyskiwaniem finansowania, w tym emisji obligacji i innych dłużnych papierów wartościowych.

Kontakt:

+48 668 017 220
j.mizinska@gm-legal.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Adwokat Joanna Mizińska

Jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Jestem także autorką tego bloga.

Od kilkunastu lat zajmuję się tym prawem gospodarczym i prawem spółek handlowych oraz kontraktami i umowami gospodarczymi. Doradzam swoim Klientom jak najlepiej wynegocjować umowy, by uzyskać maksimum bezpieczeństwa prawnego

Pobierz bezpłatnie poradnik!

"Jak przekształcić jednoosobową działalność gospodarczą w spółkę z o.o."

Jak przekształcić JDG w spółkę z o.o

Dołącz do mojej społeczności

Najpopularniejsze

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z prawem?

Zapisz się na newsletter

Skontaktuj się ze mną

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością
Pobierz bezpłatnie e-booka!

Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Wpisz swój e-mail poniżej, by otrzymać link do bezpłatnego e-booka.