O blogu Sprzedaż udziałów w spółce z o.o. słów kilka

Joanna Mizińska17 maja 2017Komentarze (0)

Dokładnie sześć miesięcy temu zaczęłam prowadzić bloga „Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.” dla wspólników spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz inwestorów zainteresowanych inwestycjami w spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Cieszę się, że zagląda Was do mnie z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Chciałabym dlatego podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami związanymi z prowadzeniem bloga. To trochę dla mnie jak wspinaczka w nieznane, ale do z góry upatrzonego celu 🙂 Dziękuję więc, że odwiedzasz mój blog!

Co najchętniej czytaliście na blogu „Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.”

Najchętniej zaglądaliście na wpis z poradnikiem, w którym omawiam poszczególne etapy procesu związanego ze sprzedażą udziałów w Twojej spółce, począwszy od podpisania umowy o poufności a skończywszy na zamknięciu transakcji. Z Poradnika dowiesz się jak wygląda proces sprzedaży udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością krok po kroku.

Poradnik „Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością” dla właścicieli i zarządzających spółkami z o.o. o tym, jak wygląda procedura sprzedaży udziałów w spółce z o. o. – krok po kroku cały czas jest dostępny do pobrania tutaj – zapraszam po PDF TUTAJ.

Kolejny w rankingu najbardziej poczytnych wpisów jest ten o prawnym due dilligence, tj. artykuł pt. Legal due dilligence – czyli co to jest audyt prawny i dlaczego jest on taki ważny dla sprzedaży udziałów? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym ile może potrwać audyt prawny i czemu ten proces jest tak ważny żeby pozyskać inwestora – zapraszam do lektury.

Trzecie miejsce zajął wpis o umowie o zachowaniu poufności pt. „Co zawierać powinna Umowa o zachowaniu poufności?”, w którym podpowiadam najważniejsze kwestie związane z podpisaniem takiej umowy. Pamiętaj, że to jest o tyle ważne, że przystępując do rozmów z inwestorem lub udostępniania informacji inwestorowi (np. w toku audytu) musisz zabezpieczyć prawnie spółkę i podpisać taką umowę. O czym powinieneś pamiętać podpisując umowę NDA? – zajrzyj do wpisu jak wyżej.

Jeśli jest jakaś tematyka, która najbardziej Cię drogi Czytelniku interesuje – zostaw komentarz. Postaram się zając taką kwestią.

Zapraszam do lektury i komentowania 🙂

***
Masz pytania związane z tematem artykułu, bądź potrzebujesz indywidualnej pomocy?
Napisz do mnie na adres j.mizinska@gm-legal.pl

 

***
Artykuł był dla Ciebie przydatny? Podziel się i udostępnij go innym za pomocą poniższych przycisków:

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: