O blogu Sprzedaż udziałów w spółce zo.o. słów kilka

Joanna Mizińska17 maja 2017Komentarze (0)

Dokładnie sześć miesięcy temu zaczęłam prowadzić bloga dla wspólników spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz inwestorów zainteresowanych inwestycjami w spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Cieszę się, że zagląda Was do mnie z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Chciałabym dlatego podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami związanymi z prowadzeniem bloga. To trochę dla mnie jak wspinaczka w nieznane, ale do z góry upatrzonego celu 🙂

Dziękuję więc, że odwiedzasz mój blog 🙂

Co najchętniej czytaliście?

Najchętniej zaglądaliście na wpis z poradnikiem, w którym omawiam poszczególne etapy procesu związanego ze sprzedażą udziałów w Twojej spółce, począwszy od podpisania umowy o poufności a skończywszy na zamknięciu transakcji. Z Poradnika dowiesz się jak wygląda proces sprzedaży udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością krok po kroku.

Poradnik „Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością – czyli o tym, jak wygląda procedura sprzedaży udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością – krok po kroku cały czas jest do pobrania tutaj  tutaj – zapraszam

Kolejny w rankingu najbardziej poczytnych wpisów jest ten o prawnym due dilligenceLegal due dilligence – czyli co to jest audyt prawny i dlaczego jest on taki ważny dla sprzedaży udziałów? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym ile może potrwać audyt prawny i czemu ten proces jest tak ważny, żeby pozyskać inwestora – zapraszam do lektury.

Trzecie miejsce ma wpis o umowie o zachowaniu poufności podpowiadam w nim najważniejsze kwestie związane z podpisaniem takiej umowy. Pamiętaj, że to jest o tyle ważne, że przystępując do rozmów z inwestorem, lub udostępniania informacji inwestorowi, np. w toku audytu,  musisz zabezpieczyć prawnie spółkę i podpisać taką umowę. O czym powinieneś pamiętać podpisując umowę NDA? – zajrzyj na bloga.

Jeśli jest jakaś tematyka, która najbardziej Cię drogi Czytelniku interesuje – zostaw komentarz. Postaram się zając taką kwestią.

Zapraszam do lektury i komentowania 🙂

 

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: